החלפת מצבר לרכב בכפר סבא

האוטו לא מתניע?

ישנם מספר מקרים שמקצרים את תוחלת החיים של מצבר: השארת אורות דולקים בלילה, נסיעות קצרות תכופות, מצבר לא איכותי ועוד… כשאין הפרעות בתוחלת החיים, מצבר מחזיק בין שנתיים לשלוש שנים. בכל כמה שנים צריך להחליף מצבר לרכב, לפעמים שפר עלינו המזל ובטסט השנתי, גילו במוסך שהמצבר החל לדעוך ומחליפים לכם לחדש. אבל יש גם מקרים בהם אנו נתקעים באמצע הדרך והאוטו לא מתניע.

החלפת מצבר לרכב בכפר סבא

לא עלינו אתם תקועים באמצע הדרך, בחנייה של הבית, בסופר ואתם ממהרים ובאותו הרגע אתם מגלים שהאוטו לא מתניע, במקרים כאלו מומלץ לשקול בחיוב הזמנת שירותי החלפה והתקנה של מצבר. החלפת מצבר לרכב בכפר סבא איכותי, הינו זמין, מבין את ההבדלים בין המצברים, שירותי, יודע לעבוד תחת כל תנאי חוץ (חושך למשל, גשם), במחיר שנוח לכל כיס ובעצם ילווה אותך נאמנה במצב שעלול להיות לא נעים.

אילו סוגי מצברים יש ומה ההבדל?

סוגי המצברים משתנים בגודלם, בכוח שלהם ולפי כלי הרכב. יש מצברי שנפ, מצברי בוש, מצברי ורטה, מצבי טורג’אן, מצבי סטארט אפ וגם הם בינם לבין עצמם מתנים לפי גדלים ולפי סוגי רכב. חשוב לוודא כי המקום שממנו אתם מזמינים החלפת מצבר לרכב בכפר סבא, מכיר את ההבדלים ואת הסוגים המשתנים, כדי שתוכלו לקבל את המוצר המדוייק עבורם ורצוי לוודא כי יש אחריות על המצבר גם כן.

לא נתקעתי בדרך, אבל אני עדיין זקוק\ה למצבר

בין אתם מחפשים החלפת מצבר לרכב בפתח תקווה, החלפת מצבר לרכב ברעננה, החלפת מצבר לרכב ברמת גן והאזור כולו. יש אפשרות נוספת שאינה דחופה, פשוט להזמין מאתרים את המצבר שאתם זקוקים לו. מרגישים שהמצבר באוטו נחלש? עשיתם את הבדיקות המתאימות והמצבר לקראת סופו? עברו שנתיים וחצי? החלפת מצבר לרכב בפתח תקווה, כדי שתוכל להסיר דאגה אחת מליבך לשנתיים הקרובות.

רוני אלבז – סטארט מצברים

זקוקים למצבר? עלינו. אנו מזמינים אתכם להציץ באתר שלנו, להסתכל על המלצות, אודות ועל המוצרים. עדיין נותרו שאלות? נשמח שתדברו איתנו, לפרטים והזמנת שירות 074-771-4140, החלפת מצבר לרכב ברמת גן – עם סטארט בחיים לא תתקעו.

טלפונים להזמנות וקריאות שירות

התקשרו 074-771-41-40
Call Now Button דילוג לתוכן