החלפת מצבר לרכב עד הבית

הלך המצבר?

תוחלת החיים הממוצעת של מצבר נעה בין שנתיים וחצי לבין חמש שנים. ישנם מספר משתנים שעלולים להשפיע על פרק הזמן שיחזיק המצבר: השארת אורות דולקים, איכות המצבר, נסיעות קצרות תכופות ובעצם כמו כל אביזר לאוטו, זה לא מדע מדוייק ויש פעמים שהמצבר מסיים את תפקידו לפני הזמן. זה עלול לקרות בחנייה של הבית, בדרך חזרה מהעבודה, בקניון, בחניון של הסופר ואו באמצע הדרך. לא מצליח להתניע את הרכב? אל דאגה, יש פתרון.

החלפת מצבר לרכב עד הבית

במקרים בהם פחות שפר עליכם המזל והמצבר עושה בעיות בזמן שאתם לא במצב שתוכלו לטפל בבעיה. אם אתם ממהרים למקום מסויים, מזג האוויר או התאורה בחוץ אינם מאפשרים התמודדות עם המצב, אתם נמצאים עם הילדים, אנו ממליצים לשקול הזמנה של מצברים עד הבית, כדי שתוכלו לחזור לשגרה ולעיסוקים שלכם בהקדם ובמינימום התעסקות.

מצברים עד הבית – מה כדאי לדעת לפני

חשוב לוודא כי המקום שממנו אתם מזמינים שירות, בעל זמינות גבוהה כדי שיוכלו לשרת אותכם כמעט בכל שעה ובכל יום. שנית, מומלץ לבדוק כי המקום מותאם לסוג הרכב שלכם: האם אתם בעלים של ג’יפ? משאית? ואפילו קלנעית? חשוב לוודא כי אתם מזמינים את השירות שמתאים משום שיש הבדל בין השימוש של מצבר שנפ, ורטה, בוש, טורג’אן וחשוב לדעת איזה מצבר מתאים עבור.

מצבר לרכב עד הבית – למה זה כדאי?

לאחר בדיקה שהמקום ממנו אתם מזמינים את השירות הוא אמין, איכותי, זמין ומתאים למצב שלכם, תדעו שאתם נמצאים בידיים טובות. יגיע טכנאי לבחינת הסיטואציה עם המצבר, יבצע חילוף והתקנה של המצבר החדש, יוודא לאחר ההתקנה שהכל תקין ובעצם ילווה אותכם במצב הלא נעים, שבו אתם תקועים עם האוטו. החלפת מצבר לרכב עד הבית, או עד לאיפה שאתם נמצאים, כדי שלא תרגישו שאתם נמצאים לבד.

סטארט מצברים – החלפת מצבר לרכב עד הבית

שירותי החלפה והתקנה עד הבית! צריכים מצבר? עלינו. כל סוגי מצברים עד הבית. שירות אדיב, מקצועי, מהיר ואחראי. לפרטים והזמנת שירות 074-771-4140, עם סטארט בחיים לא תתקעו.

טלפונים להזמנות וקריאות שירות

התקשרו 074-771-41-40
Call Now Button דילוג לתוכן