מצבר עד הבית: איך לבחור מצבר ומתקין?

כשאנו בוחרים מצבר לרכב שלנו יש מספר דברים שעלינו להקפיד
הדבר החשוב ביותר לקנות מצבר מפירמה ידועה ובעלת ניסיון ולא להתפתות למצברים מעט יותר זולים כפי שיציעו לנו בד”כ בחברות גרירה
אם נתקענו עם רכב שאינו מתניע וזיהינו שהבעיה במצב ישן או כזה ששווק חיים מסיבות שונות.
לפני שנתפתה להזמין חברת גרירה ולגרור את הרכב למוסך חשמלאות רכב, כדאי לדעת כיום ישנם מתקיני מצברים שיבואו עד הבית או למיקום בו נתקענו עם מצבר חלופי ויתקינו אותו במקום.

בחירת מתקין
לפני שמזמינים שירות של מצבר עד הבית יש לברר אם המתקין הינו חשמלאי רכב מוסמך,
האם הוא משווק מורשה של המצברים המובילים בארץ אם כן נותר לדבר על המחיר,
חשמלאי מקצועי יאתר במספר שאלות אם הבעיה במצבר או באלטרנטור, דבר שני כבר בפתיחת השיחה הוא יברר את סוג הרכב שלכם וידע אוטומטית כמה אמפר דרוש לרכב ואת גודלו הפיזי של המצבר הנדרש כדיי שיתאים לתושבת המצבר ברכב.

מחיר ההתקנה

המחיר בנדרש אמור להיות מחיר המצבר הממוצע כאשר אין כמעט תשלום נוסף עבור ההתקנה במקום, בכל זאת על המתקין להגיע אליכם גם אם זה כרוך בפקקים בדרך יש לו הוצאות של הדלק הזמן הנדרש ועוד.

כיצד נבחר מצבר:
היות ואנו לא מבינים בתחום המצברים יהיה מומלץ לקחת ולהתקין מצברים מחברות שנחשבות  מובילות ופופולאריות בשוק המצברים בארץ.
מצברים  הנחשבים איכותיים ומהפופולאריים בארץ הם של חברות גדולות הקיימות עשרות שנים בשוק כגון חברות שנפ, ורטה, וולטה ובוש.

מחיר המצבר:
בחרנו מצבר מחברה מובילה, מחיר המצבר יושפע קודם כל מהתוקף שהיצרן מתחייב שיחזיק והאחריות התואמת שניתנת לכך.
למעשה כל מצבר ואותו המצבר משווק עם תוקף משך פעולה משתנה וכך גם המחיר בהתאם, אותו המצבר מאותה החברה יכול להגיע עם תוקף ואחריות שונים לבחירת הלקוח בדרך כלל מדובר על ואחריות לשנה, שנתיים ו30 חודש. כאשר מצברים מחברות טובות ימשיכו בד”כ את פעולתם גם חודשיים לאחר הפג תוקף שלהם.

לסיכום: מומלץ לחסוך זמן ולהזמין התקנת מצבר אצלנו זה לא יוצא הרבה יותר יקר, מומלץ שהמתקין יהיה חשמלאי רכב מוסמך, מומלץ שהמצבר יהיה מאחת החברות המובילות בשוק.

 

טלפונים להזמנות וקריאות שירות

התקשרו 074-771-41-40
Call Now Button דילוג לתוכן