מצבר לרכב לפי חברה

כמו בכל תחום, גם בעולם המצברים לרכב יש חברות הזוכות למוניטין רב יותר מאחרות, גם בגלל מאמצי שיווק שנשאו פרי אבל גם בגלל איכות אמיתית של מצברים אמינים, המשרתים את בעלי הרכבים נאמנה לזמן ארוך. על המותגים המובילים בתחום נמנים למשל מצברי שנפ, מצברי וורטה, מצברי טרוג’אן וגם מצבר בוש BOSCH.

 

מדוע לבחור במצברים של מותגים מובילים

לצד החברות שצוינו לעיל יש עוד רבות, חלקן נחשבות לטובות יותר מאחרות. ייתכן שתוכלו למצוא מצבר מצוין של חברה שאינה נמנית על המותגים המובילים, ואולי תוכלו גם לחסוך על הדרך כמה עשרות שקלים. אבל אם אינכם בטוחים לגבי טיב המצברים של החברה המסוימת, עדיף ללכת על מותג מוכר בתחום כמו מצבר בוש BOSCH, מצברי וורטה וכדומה. זאת מכיוון שהמצבר אמור לשרת אתכם נאמנה לפחות לתקופה של 3 שנים בלי דאגות מיוחדות, עם התאמה למזג האוויר הישראלי החם. כאשר לוקחים בחשבון את העלויות הסבירות מאוד של מצברים כיום, הרי שהשקעה של כמה מאות שקלים אחת לשלוש או ארבע שנים צריכה להסתכם במצבר אמין לחלוטין שאתם בטוחים ורגועים לגביו. זאת ניתן להשיג על ידי קניה ממותגים מוכרים כמו מצברי שנפ, מצברי טרוג’אן וכדומה.

 

החברות המובילות בתחום

בואו נבדוק שתי חברות שבהחלט יכולות להיות מועמדות רציניות עבור המצבר הבא לרכבכם. הראשונה והמוכרת מאוד במחוזותינו היא שנפ הישראלית המייצרת מצברים אמינים וחזקים כחול-לבן מסוג עופרת-חומצה (וכן פריקה עמוקה), המתאימים לכל סוגי הרכבים. ברור שבחירת המצבר לרכב איננה מתחילה ונגמרת במותג שלו אלא חייבת להתאים מבחינת ההספק והגודל לסוג הרכב – בין אם מדובר באופנוע, רכב פרטי, מסחרי ועד למשאית. כאמור, המצברים של שנפ מתאימים לכל סוגי הרכבים, ואת הבחירה יש לעשות לפי הוראות היצרנית בספר הרכב.

אחד היתרונות הבולטים של המצברים של חברת שנפ הינה התאמתם לאקלים בישראל, דבר המבטיח אורך חיים ממושך. בנוסף, למצברי החברה יש מכסה כפול למניעת אובדן מים וחומצה, ולכן לא צריך לדאוג למילוי או החלפה. אז אתם יכולים להיות בטוחים שרכשתם מצבר מתקדם, אמין ובעל יכולות מוכחות – כפי שיודעים אלפים רבים של לקוחות החברה בארץ – פרטיים ועסקיים כאחד.

 

המצברים של וורטה

עוד מותג מוביל הינו חברת וורטה אשר המצברים שלה מצויים כיום במיליונים רבים של רכבים מכל הסוגים, החל באופנועים ועד לסירות, וכמובן גם ברכבים פרטיים עם דרישות אנרגיה משתנות. החברה פועלת בתחום כבר יותר ממאה ועשרים שנה ומעסיקה כיום עשרות אלפי עובדים ברחבי העולם. המוניטין המצוין של המותג נובע בין היתר מאורך חיים גדול של המצברים ומרמה נמוכה של צבירת קורוזיה, וזאת בעלויות נוחות אם כי מעט גבוהות. כמו כן המצברים של החברה מביאים חידושים המובילים לחיסכון בצריכת הדלק ולהקטנת פליטות. מפרט ופרטי מצבר וורטה

בשוק המקומי, כאשר מדברים על ורטה חשוב להזכיר את הנושא של מצברי סטארט אפ. יש אנשים המתבלבלים וחושבים שמדובר בסוג מיוחד של מצבר בעל יכולות מאוד מסוימות, אך האמת שמדובר במצבר רגיל לכל דבר שהיצרנית שלו היא ורטה. אם כן, מדוע הוא משווק תחת השם מצבר סטארטאפ? פשוט בשביל לחסוך לכם כסף, או יותר נכון – בשביל שהחברה תוכל לפנות לקהל נרחב יותר עם מחיר אטרקטיבי. אז אם עוד לא הבנתם, אלו בדיוק אותם המצברים של ורטה עם כל היתרונות שלהם, רק שבגלל שאין את שם המותג הוא נמכר במחיר זול יותר, עם חיסרון אחד שאינו גדול במיוחד – האחריות על מצברים אלו היא לשנה אחת בלבד לעומת אחריות לשנתיים על מצברי ורטה.

 

טלפונים להזמנות וקריאות שירות

התקשרו 074-771-41-40
Call Now Button דילוג לתוכן