סטארט מצברים

סטארט מצברים, שהרכב לא יעמוד בדרך

לכאורה, מצבר לרכב הוא בסך הכל סוג של בטרייה גדולה, אבל זהו למעשה אחד החלקים החשובים בכל רכב. לא משנה איזה רכב יש לכם, עם סטארט מצברים הרכב שלכם לא יעמוד בדרך בלי יכולת להתניע. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב המותגים, פתרונות כגון מצבר בוש, מצברים למשאיות, מצבר ורטה, מצברים לאופנועים ועוד. סטארט מצברים, יותר לא תצטרכו לפנות לאף אחד אחר. מחירים הוגנים ואפשרות לשירות עד הבית, חסכוני בכסף ובזמן!

סטארט מצברים, לכל סוגי המכוניות

כשאנחנו אומרים סטארט מצברים, אנחנו מתכוונים לפתרונות מכל הסוגים, תחת קורת גג אחת. מצבר ישן חשוב להחליף בזמן, לא כדאי לשחק משחקים. וכאן תמצאו לא רק מענה למכוניות פופולריות אלא גם לדגמים יותר נישתיים. פה תוכלו לחפש ולמצוא מצבר זול, אם זה מה שאתם צריכים. אצל סטארט מצברים אתם יכולים למצוא אפילו מצבר לקלנועית ממגוון עשיר של דגמים. 

איך תדעו שהרכב לא יתקע בדרך 

נציג מנוסה של סטארט מצברים מסביר כי אורך חייו של מצבר תלוי בסוג שאתם בוחרים אך גם בדרך שבה אתם נוהגים. נהיגה במהירות שיוט, לדוגמא, וללא נסיעות קצרות, מאריכה מאוד אך אורך החיים של כל סוג של בטרייה לרכב, לא משנה אם מדובר על מצבר בוש או על מצבר מפירמה אחרת, כגון מצבר ורטה. אם אתם רוצים שהרכב לא יתקע בדרך, כדאי להחליף לפני שהוא מגיע לקצה סבבי הטעינה והפריקה. כ-3 – 4 שנים עברו מאז שהחלפתם? כדאי להתחיל לחשוב על עוד החלפה. כך, הרכב לא יתקע ותצטרכו להתחיל לחפש כבלים לטעינה או גרר שיגיע לחלץ אתכם. 

איך בוחרים מצבר נכון ומתאים

בחירה נכונה של מצבר לא מבוססת על המחיר. כלומר, לא בהכרח הדגם היקר יהיה יותר מתאים לעומת מצבר זול. אם נשים בצד פתרונות מיוחדים כגון מצבר לקלנועית, קבלו טיפ איך לבחור את הפתרון הנכון לרכב שלכם. שני הנתונים שאתם צריכים זה רמת האמפר (המתח של הבטרייה) וזרם ההתנעה. על מנת שלא תיעשה טעות, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו ולומר לנו מהו סוג הרכב. צריכים מצבר? לכל סוגי הרכב, פתרונות איכותיים במחירים נוחים, פנו עכשיו לסטארט מצברים. 

טלפונים להזמנות וקריאות שירות

התקשרו 074-771-41-40
Call Now Button דילוג לתוכן