מצברים למשאית

מכירת והתקנת מצבר למשאית

חברתנו מספקת כבר יותר מ- 13 שנה שירותי מכירת והתקנת מצברים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים מכל המגזרים, ובהם גם בעלי משאיות וחברות המחזיקות ציי משאיות ואוטובוסים. אנו מכירים היטב את צרכי לקוחותינו המבקשים מצבר למשאית של יצרנית אמינה ומוכרת, המתאים במדויק לדרישות הרכב שברשותם ונמכר במחיר זול משמעותית מהטווח המקובל בשוק. לכן, אם אתם צריכים מצבר למשאית ורוצים שחשמלאי רכב מוסמך יגיע אליכם במהירות, אנו הכתובת הנכונה.

כמה מילים על מצברים למשאיות

כמו בכל רכב גם התנעת המשאית והפעילות התקינה של מערכותיה החשמליות, תלויה במצבר. יחד עם זאת, קיים הבדל משמעותי בין מצברים לרכבים רגילים ובין מצבר למשאית, כאשר האחרון הוא בעלת קיבולת יותר גבוהה ומכאן גם מתח חשמלי גבוה יותר, דבר המתבטא גם בגודלו הפיזי של המצבר שהינו גדול יותר מאשר ברכבים פרטיים. בנוסף, הדבר מתבטא במחירים של מצברים למשאיות שלרוב מתחילים סביב האלף שקלים.

יש לציין כי קיימים הבדלים משמעותיים בין מצברי המשאיות לסוגיהם השונים. לדוגמא, הקיבולת של המצבר עשויה להיות 95 A/H, וכן 140, 180, 125, 135, 225 ולרוב עד 230 A/H. גם המתח החשמלי שיכול המצבר לספק משתנה בין הסוגים השונים, כאשר ישנם למשל מצברים המספקים 500 אמפר ואילו אחרים 1,000 אמפר וכן הלאה. מעבר לכך ישנם הבדלים הקשורים ליצרניות השונות, לשנת הייצור של המצבר ולהיותו מתקדם, לחומרים שעליהם המצבר מבוסס, מצברי START UP, וכיוצא בזאת.

מחירים של מצברים

יש מספר פרמטרים המשפיעים על מחירו של מצבר למשאית. ראשית, במרבית המקרים ישנו יחס ישיר בין גודל המצבר לבין מחירו, כאשר הפער יכול להגיע למאות שקלים בין הסוגים הקטנים והגדולים יותר. שנית, לעיתים ישנם הבדלים בין היצרניות, כאשר מצברים המגיעים ממותגים מוכרים ואמינים נמכרים במחירים יותר גבוהים – ולרוב יש לכך סיבה מוצדקת. בנוסף, מחירו של המצבר מושפע מהשאלה האם קונים אך ורק את המוצר עצמו ומבצעים את ההתקנה לבד, או שמא המחיר כולל גם התקנה.

החלפת מצבר במשאית

מצברים למשאית

ולבסוף, העלות של המצבר מושפעת מאוד מהמקור שממנו קונים/מתקינים אותו. מי שיבצע השוואת מחירים על מצברים למשאיות ולאוטובוסים יגלה שקיימים פערים גדולים מאוד בהתאם לסוג ודגם המצבר, ובין המשווקים השונים, כאשר הפערים יכולים להגיע ליותר ממאה ₪ על אותו מצבר. בכל מקרה, מכיוון שמדובר במצברים יחסית יקרים שעלותם נעה לרוב בין 1,000 ל- 2,000 ₪, ברור שכדאי לבחון את הצעות המחיר בשוק, בוודאי אם מדובר בצי המונה יותר ממשאית אחת. אנו בטוחים שאם תבחנו את הצעת המחיר שלנו תגלו שחברתנו מציעה מחירים זולים בהרבה מהמקובל בשוק המקומי, וזאת ללא פשרה על טיב המצבר והיצרנית (ורטה, שנפ ועוד..) או על איכות השירות שתקבלו.

מכירים את צרכיהם של בעלי משאיות

השירות האמין והקפדני שלנו ניתן לכל לקוח פרטי או עסקי. יחד עם זאת, אנו מודעים לכך שקיים הבדל בין רכב פרטי שנתקע בבית או במשרד ובין מצבר למשאית שתוקע את יום העבודה לצד הדרך, באתר או במגרש החנייה של העסק. מדובר בהפסד הולך ומצטבר של שעות עבודה יקרות ולכן אנו עושים כל מאמץ על מנת להגיע אליכם במהירות הרבה ביותר. כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון אל נציגי השירות שלנו שיפנו מייד אל איש שירות רלוונטי בשטח, אשר יגיע אליכם בהקדם עם מצבר למשאית המתאים במדויק לצרכיכם. כאמור, אנו גם שמים דגש מיוחד על מחירים תחרותיים וזולים, החוסכים לכם ממון נכבד.

—————————————————————-
ניתן להשיג כל סוגי המצברים למשאיות

לקבלת הצעת מחיר אנא התקשרו עכשיו: רוני – 052-378816

טלפונים להזמנות וקריאות שירות

התקשרו 074-771-41-40
Call Now Button דילוג לתוכן